Arizona kiwi és eper ízű üdítőital
Összetevők: szűrt víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup (glükóz-fruktóz szirup),körtelé koncentrátum, kiwilé koncentrátum, eperlé koncentrátum, citromsav, természetes aromák, gyümölcs-és zöldséglé koncentrátumok színezékként, aszkorbinsav (c-vitamin), gumiarábikum, észtergumi, béta-karotin színezékként.
| Átlagos tápérték 100 ml-ban | |
| Energia | 41,66kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 10g |
| amelyből cukrok | 9,6g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Eredeti név: Arizona Kiwi Starwberry Fruit Juice Cocktail
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 650 g |