Arizona Lemonade üdítőital
Összetevők: szűrt víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup (glükóz-fruktóz szirup), citromlé koncentrátumból, körtelé-koncentrátumból, citromsav, természetes aroma, aszkorbinsav (c-vitamin), gumiarábikum, észtergumi, béta-karotin (színezék).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 41,6kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10g |
| melyekből cukrok | 9,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 90 mm |
| Tömeg | 650 g |