Arizona Tropical ChillZicle trópusi gyümölcs ízű szénsavmentes üdítő
Összetevők: Szűrt víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup (glükóz-fruktóz szirup), körtelé koncentrátum, ananászlé koncentrátum, narancslé koncentrátum, cseresznyelé koncentrátum, mangópüré, természetes aromák, zöldséglé színezék, béta karotin - színezék.
| Átlagos tápérték 100 ml-ban | |
| Energia | 41,6kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10,4g |
| amelyből cukrok | 9,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 650 g |