Bergen Cookies Candy Floss vattacukor ízű sütemény
Összetevők: BÚZALISZT, TEJes máz 27% [ cukor, növényi zsírok (pálmaolaj, pálmamagolaj), teljes TEJpor 4,1%, sovány TEJpor 1,8%, emulgeálószer (lecitinek -szójából), aroma],TEJes krém 25% [cukor, növényi zsírok (pálmaolaj, repceolaj), TEJsavópor (TEJből), sovány TEJpor 1,8%, aroma], színezőanyag: céklavörös (E162), növényi zsírok (kókuszolaj, repceolaj), cukor, térfogatnövelő: nátrium-karbonát, só.
A termék tartalmazhat: földimogyorót, dióféléket, szezámmagot, tojást és származékait.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 527kcal |
| Zsír | 30g |
| melyekből telített zsírsavak | 19g |
| Szénhidrát | 59g |
| melyekből cukrok | 41g |
| Rost | 3,3g |
| Fehérje | 3,8g |
| Só | 0,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 128 g |