Brain Blasterz Brain Breakerz gyümölcsös savanyú cukorkák
Összetevők: Cukor, kukoricaszirup, savanyúságot szabályozó anyag (E330), aroma, sűrítőanyag (E414), színezékek (E141, E160c, E161b, E162, E163, E133, E150d).
Figyelmeztetés: 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 385kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 96g |
| melyekből cukrok | 93g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,04g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 45 g |