BUBS Sour Skalle Fruity Lemon Mix koponya alakú savanyú cukor
Összetevők: glükóz-fruktóz- szirup, cukor, kukoricakeményítő, savanyúságszabályzó (almasav, nátrium-citrátok), aromák, feketerépa koncentrátum, színezék (E100, E141).
Zselatinmentes, gluténmentes, vegán.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 362kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 90g |
| melyekből cukrok | 67g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,16g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 90 g |