Candy Gangs Big Rolly gyümölcsös rágógumi
Összetevők: cukor, gumialap, glükózszirup, glükóz, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), aromák, nedvesítőszer (glicerin-E422), emulgeálószer (lecitin - E322 (szójából), színezékek (E133, E140, E163).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia |
310kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 76,3g |
| melyekből cukrok | 53,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 40 g |