Candy Gangs Bomber Bob folyékony cukorka
Összetevők: víz, cukor, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav E330; aromák, tartósítószerek: kálium-szorbát E202, nátrium-benzoát E211.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 127kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 31,5g |
| melyből cukrok | 31,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 45 mm |
| Tömeg | 60 g |