Candy Gangs Brainer Stripes agy formájú gumicukor zselében
Összetevők: folyékony cukorzselé: glükózszirup, cukor, víz, savanyúságot szabályozó anyagok (citromsav-E330, almasav-E296, nátrium-citrátok-E331), tatósítószer (kálium-szorbát-E202), aromák, színezék (E100, E120, E133, E150d).
gumicukor: cukor, glükózszirup, víz, marha zselatin, savanyúságszabályzó (citromsav-E330, almasav-E296),aroma, színezékek (E120, E160a).
Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 301kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 71g |
| melyekből cukrok | 54,4g |
| Fehérje | 2,3g |
| Só | 0,064g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 60 g |