Candy Gangs Brainstorm Jack savanyú mártogatós nyalóka.
Összetevők: cukorkapor (dextróz, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav E330, maltodextrin, glükózszirup, csomósodást gátló anyag: zsírsavak magnéziumsói E470b, aromák, színezékek: E100, E120, E133), nyalóka (cukor, glükózszirup, aromák, színezékek: E100, E120, E133).
| Átlagos tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 395kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 96,8g |
| amelyből cukrok | 76,8g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 60 g |