Candy Gangs Magic Puff cigirágó
Összetevők: Cukor, rágógumi alap, glükózszirup, aromák, nedvesítőszer: szorbitol E420; antioxidáns: BHA E320. Szóját tartalmazhat .
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 315kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 76,9g |
| melyekből cukrok | 71,8g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,06g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 28 g |