Chazz Bread Chips Mushrooms gomba ízű kenyérchips.
Összetevők: 61% rozs-búza kenyér (rozsliszt, víz, búzaliszt, búzarostok, cukor, repceolaj, élesztő, jódozott konyhasó, árpamaláta), repceolaj, 8% fűszerkeverék (dextróz (kukorica), keményítőszirup (kukorica), só, élesztőkivonat, tejsavó, laktóz, hagymapor, 0,12% gomba, savanyúságszabályzó (tejsav), aromák, cukor.
Glutént, mustárt, szóját és tejet tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 487kcal |
| Zsír | 28g |
| melyből telített zsírsavak | 2,3g |
| Szénhidrát | 45,7g |
| melyből cukrok | 4,4g |
| Rost | 10,2g |
| Fehérje | 7,7g |
| Só | 1,6g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 220 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 100 g |