Chazz Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös burgonyachips
Összetevők: 57% burgonya, repceolaj, 5% fűszerkeverék (maltodextrin, só, cukor, aromák, ízfokozók (mononátrium-glutamát, dinátrium-inozinát), növényi olaj (pálma), glükóz szirup, savanyúságot szabályozó anyagok (tejsav, kálcium-laktát, citromsav), aromák.
Nyomokban szóját, tejet, glutént és származékait tartalmazhatja.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 521kcal |
| Zsír | 32,4g |
| melyből telített zsírsavak | 2,2g |
| Szénhidrát | 49,4g |
| melyből cukrok | 1,6g |
| Rost | 3,8g |
| Fehérje | 5,9g |
| Só | 1,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 270 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 130 g |