Chupa Chups COLA szénsavas üdítő
Összetevők: szénsavas víz, fruktóz-glükóz szirup, cukor, savanyúságot szabályozó anyag: foszforsav, aromák: szulfitok.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 44kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 345 g |