Chupa Chups Strawberry Slush eper ízű jégkása.
Összetevők: víz, almalé koncentrátumból (12%), étkezési sav (citromsav), sűrítőanyagok (taramagliszt, cellulózgumi), aroma, tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), édesítőszer (szukralóz), színezék (likopin).
Nyomokban földimogyorót, tejet, tojást, kén-dioxidot és szulfitokat, valamint glutént tartalmazó gabonaféléket taralmazhat.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 10kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 2,6g |
| melyből cukrok | 1,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,04g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 205 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 250 g |