Dragon Ball Z Trunks Ananas-Passion ananász-maracuja ízű limonádé
Összetevők: víz, cukor, sűrítmény (sáfrány, citrom, sárgarépa és fekete ribizli), természetes aroma, antioxidáns, citromsav, színezékek : koloid, vas-hidroxid (E172, CO2).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 24kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 5,9g |
| melyből cukrok | 5,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 330 g |