Gupperz Boba Tea Blast töltött gumicukor
Összetevők: Glükózszirup, cukor, dextróz, marhából származó zselatin, tápiókalé sűrítmény, savak (E330, E296), savanyúságot szabályzó anyag (E331), fényesítőanyag (E903), kókuszolaj, aromák, színezékek (E129, E133, E102, E110).
A színezékek káros hatással lehetnek a gyermekek aktivitására és figyelmére.
Gluténmentes.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 336kcal |
| Zsír | <0,6g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 78g |
| melyből cukrok | 35,2g |
| Fehérje | 5,2g |
| Só | 0,03g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 72 g |