Haribo Tongue Fizz gyümölcsös-kólás savanyú gumicukor
Összetevők: glükózszirup; cukor; módosított keményítő; étkezési savak: citromsav, almasav; savanyúságot szabályozó anyagok: trikalcium-citrát, nátrium-hidrogén-malát; fényezőanyag: karnaubaviasz; aroma; gyümölcs- és növényi koncentrátumok: spirulina, medvehagyma, sáfrány, alma, citrom, édesburgonya, sárgarépa, fekete ribizli, hibiszkusz; karamellszirup.
A gyártás során előfordulhatnak nyomokban tej vagy búza/glutént tartalmazó összetevők.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 350kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 86g |
| melyekből cukrok | 49g |
| Fehérje | <0,5g |
| Só | 0,21g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 185 g |