Hot Chip Firedust csípős csirke fűszerkeverék
Összetevők: étkezési só (max. 64%), fűszerek (édes paprika, kömény), élesztőkivonat, glükózszirup, fűszerkivonatok (paprika, chili, fekete bors, kömény, rozmaring), aroma, csomósodásgátló anyag E551.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 120kcal |
| Zsír | 3,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 20g |
| melyekből cukrok | 1,9g |
| Fehérje | 4,1g |
| Só | 66,8g |
megtalálod így is: popcorn fűszerkeverék, pattogatott kukorica fűszerkeverék
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 103 g |