Hot chip szárított marhahús falatok - chili és lime
Összetevők: Marhahús (min. 85%), fűszerkeverék (dextróz, só, fűszerek és dehidratált zöldségek keveréke - hagyma, paradicsompor, paprika, fokhagyma), chili 1,5%, lime aroma 0,6%, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), borecet, tengeri só, természetes aroma.
Száraz és hűvös helyen tárolja. Felbontás után 24 órán belül használja fel. Az esetleges fehér bevonat nem káros. Az oxigén abszorber nem fogyasztásra való, de erre már nélkülünk is rájöhetett.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 265kcal |
| Zsír | 3,2g |
| melyből telített zsírsavak | 1,4g |
| Szénhidrát | 2g |
| melyből cukrok | 1,8g |
| Fehérje | 57g |
| Só | 4g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 25 g |