Hot Chip Volcano Chili szósz - Honey Mustard
Összetevők: TELJES ÉRTÉKŰ MUSTÁR 50 % (ivóvíz, MUSTÁRMAG, ecet, cukor, étkezési só, antioxidáns: KÁLIUM-METABISZULFIT; fűszerkivonat), cukor, ivóvíz, méz 5 %, ecet, étkezési só, módosított keményítő, sárgarépa-kivonat, őrölt Naga Bhut chili 0,2 %, őrölt fekete bors, tartósítószer: kálium-szorbát; őrölt jalapeño chili 0,01 %.
Száraz, hűvös helyen, közvetlen napfénytől védve tárolandó.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 186kcal |
| Zsír | 1,8g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 36g |
| melyekből cukrok | 31g |
| Fehérje | 2,4g |
| Só |
3g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 270 g |