ICEE Sour Gummy Bears savanyú gumicukor
Összetevők: kukoricaszirup, cukor, víz, zselatin, citromsav, tejsav, almasav, nátrium-laktát, nátrium-hidrogén-malát, mesterséges cseresznye és málna aroma, színezékek (FD&C red No. 40, FD&C Blue No. 1).
Mint minden gumicukor esetében, a kisgyermekeknél fulladásveszély állhat fenn a rágós állag és apró cukor miatt.
A termék zselatint tartalmaz, így nem vegetáriánus vagy vegán étrendbe illeszthető.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 333kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 77g |
| melyből cukrok | 63,3g |
| Fehérje | 6,6g |
| Nátrium | 33mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 113 g |