Jelly Belly Harry Potter Butterbeer Jelly Beans vajsör ízű drazsé
Összetevők: cukor, glükóz szirup, módosított kukoricakeményítő, aromák, fényezőanyag (E901, E903, E904), koncentrátumok (sárgarépa, alma, kurkuma, feketeribizli), só, színezék (E150a).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 368kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 92g |
| melyekből cukrok | 68g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,06g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 75 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 35 g |