Kan Kan földimogyoró habanero-s bundában
Összetevők: földimogyoró, búzaliszt, víz, cukor, amaránt, jódozott só, nátrium-glutamát E621, alumíniumsó E110, repceolaj. Fűszerezés (jódozott só, habanero chili paprika, maltodextrin, citromsav, természetes aroma. Mononátrium-glutamar E621, kukoricaszirup , kálium-klorid E508, ecet, szilícium-dioxid E551, szójabab olaj.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 466kcal |
| Zsír | 26,7g |
| melyből telített zsírsavak | 3,3g |
| Szénhidrát | 43,3g |
| melyből cukrok | 10g |
| Fehérje | 13,3g |
| Só | 1,23g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 93 g |