Keogh's Atlantic Sea Salt & Irish Cider Vinegar sós és almaecetes burgonyachips
Összetevők: Burgonya (62%), napraforgóolaj, szárított balzsamecet (2,2%), tengeri só (1,5%), rizsliszt, cukor, szárított almaecet (1%), savanyúságszbályzó (citromsav), szárított borecet (0,4%), élesztőkivonat.
Alkalmas lisztérzékenyek, vegetáriánusok és vegánok számára. Gluténmentes.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 509kcal |
| Zsír | 29,5g |
| melyből telített zsírsavak | 2,5g |
| ebből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 21,6g |
| Szénhidrát | 56g |
| melyből cukrok | 3,2g |
| Rost | 3,6g |
| Fehérje | 5,8g |
| Só | 2,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |