Keogh's Crinkle Cut Guinness and Oyster Guinness és Osztriga ízű hullámos burgonyachips
Összetevők: Burgonya, napraforgóolaj, laktóz (tej), só, természetes aromák, cukor, élesztőkivonat, szárított Guinness (árpa)*, füstölt rizsliszt, karamellizált cukor, szárított citromlé, citromsav, osztriga (puhatestűek).
Az allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
A termék nem alkalmas vegetáriánusok és vegánok számára az osztriga-tartalom miatt.
A termék valódi osztrigaport tartalmaz, így osztriga- vagy kagylóallergia esetén nem fogyasztható.
*Ez a fűszer szárított Guinness stoutból készült, amely nyomokban pörkölt árpát tartalmaz (az érzékenyeknek óvatosság javasolt).
Ez a termék nem tartalmaz alkoholt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 24,9g |
| melyből telített zsírsavak | 3,6g |
| Szénhidrát | 57,1g |
| melyből cukrok | 3,6g |
| Rost | 3,6g |
| Fehérje | 7,2 |
| Só | 1,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |