Keogh's Crinkle Cut Guinness Irish Potato Chips Ír Guinness ízű hullámos burgonyachips
Töltőtömeg: 125g
Összetevők: Burgonya, napraforgóolaj, rizsliszt, cukor, élesztőkivonat, tengeri só, természetes aroma, szárított Guiness (ÁRPA)*, citromsav, fehér bors, szerecsendió, koriandermag.
Az allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
*Ez a fűszer szárított Guinness stoutból készült, amely nyomokban pörkölt árpát tartalmaz. Az árpa gluténtartalma olyan minimális, hogy megfelel az európai gluténmentes címkézési előírásoknak (az érzékenyeknek óvatosság javasolt).
A termék nem tartalmaz alkoholt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 535kcal |
| Zsír | 28,6g |
| melyből telített zsírsavak | 3,6g |
| Szénhidrát | 57,1g |
| melyből cukrok | 3,6g |
| Rost | 3,6g |
| Fehérje | 7,1g |
| Só | 1,34g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |