Keogh's Crinkle Cut Guinness and Flame Grilled Steak Guinness és Lángon Grillezett Steak ízű hullámos burgonyachips
Összetevők: Burgonya (62%), napraforgóolaj, laktóz (TEJ), élesztőkivonat, só, cukor, természetes aroma, karamellizált cukor, füstölt rizsliszt, szárított Guiness (ÁRPA)*, szárított almaecet, hagyma, fekete bors, lángon grillezett Ír marhahús.
Az allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
Nem alkalmas vegetáriánusok és vegánok számára.
*Ez a fűszer szárított Guinness stoutból készült, amely nyomokban pörkölt árpát tartalmaz. Az árpa gluténtartalma olyan minimális, hogy megfelel az európai gluténmentes címkézési előírásoknak (az érzékenyeknek óvatosság javasolt).
A termék nem tartalmaz alkoholt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 525kcal |
| Zsír | 29,5g |
| melyből telített zsírsavak | 2,5g |
| melyből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 23,3g |
| Szénhidrát | 57,7g |
| melyből cukrok | 2,5g |
| Rost | 3,5g |
| Fehérje | 5,4g |
| Só | 1,43g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |