Keogh's Ghost Chilli and Sour Cream Irish Potato Chips Ghost Chilli és Tejfölös Ír burgonyachips
Töltőtömeg: 125g
Összetevők: Burgonya, napraforgóolaj, laktóz (tej), cukor, tengeri só, teljes tejpor (tej), hagyma, chili, írópor (tej), szárított tejföl [erjesztett tejszín (tehéntejből), tejsavkultúrák], fokhagyma, élesztőkivonat, citromsav, kömény, paprikapehely, természetes aroma, szárított citromlé, ghost pepper-kivonat és kapszaicin-kivonat, paprikakivonat.
Allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
Nem vegán, mivel állati eredetű tejtermékeket tartalmaz.Gluténmentes, GMO-mentes.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 28,6g |
| melyből telített zsírsavak | 3,6g |
| Szénhidrát | 57,1g |
| melyből cukrok | 7,1g |
| Rost | 3,6g |
| Fehérje | 7,1g |
| Só | 1,82g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |