Keogh's Irish Potato Chips Blue Cheese and Caramelized Onion Kéksajt és Karamellizált Hagyma ízű burgonyachips 125g
Összetevők: Burgonya, napraforgóolaj, laktóz (tej), tengeri só, természetes aroma, Cashel kéksajtpor (pasztőrözött tej, só, mikrobiális enzim, kalcium-klorid, sajtkultúrák, Penicillium Roqueforti, víz, sovány tejpor, dinátrium-foszfát, trinátrium-citrát), írópor (tej), cukor, élesztőkivonat, tejsav, kalcium-laktát, citromsav, citromlépor (maltodextrin, citromlé), fehér bors.
Allergének: Tej: Tartalmaz laktózt, íróport, sovány tejport, teljes tejport és magát a kéksajtot is.
Gluténmentes: A termék igazoltan gluténmentes. Megfelel a vegetáriánus étrendnek. Nem vegán, mivel állati eredetű tejtermékeket tartalmaz. Nem tartalmaz (nátrium-glutamát mentes) GMO összetevőket, MSG-mentes.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 535kcal |
| Zsír | 28,6g |
| melyből telített zsírsavak | 3,6g |
| Szénhidrát | 53,6g |
| melyből cukrok | 3,6g |
| Rost | 3,6g |
| Fehérje | 7,2 |
| Só | 1,34g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |