Keogh's Irish potato chips Truffle and Irish Butter szarvasgombás és ír vajas burgonyachips 125g
Összetevők: burgonya (62%), napraforgóolaj, cukor, írópor (tej), só, élesztőkivonat, természetes aroma (tej), teljes tejpor (tej), Glenilen Farm vajpor (tej), gombakivonat, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tejsav (tej) és kalcium-laktát, fekete bors, fekete szarvasgomba por (0,1%).
Allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
Alkalmas lisztérzékenyek és vegetáriánusok számára.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 506kcal |
| Zsír | 29,5g |
| melyből telített zsírsavak | 2,5g |
| Szénhidrát | 56g |
| melyből cukrok | 4,3g |
| Rost | 3,5g |
| Fehérje | 5,6g |
| Só | 1,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |