Keogh's Mature Irish Cheese & Onion Érett Ír Sajtos és Hagymás burgonyachips
Töltőtömeg: 125g
Összetevők: Burgonya (61%), napraforgóolaj, hagyma, laktóz (tej), szárított sajt (tej), rizsliszt, só, élesztőkivonat, szárított ír carbery sajtpor (tej), cukor, fokhagymapor, petrezselyem, természetes aroma, savanyúságszabályzó (tejsav, kálcium-laktát), paprikakivonat.
Gluténmentes, Vegetáriánusoknak alkalmas.
Az allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 523kcal |
| Zsír | 29,5g |
| melyből telített zsírsavak | 2,7g |
| ebből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 22,3g |
| Szénhidrát | 50,1g |
| melyből cukrok | 2,1g |
| Rost | 4,5g |
| Fehérje | 7,3g |
| Só | 0,96g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |