Keogh's Shamrock & Sour Cream Lóherés és Tejfölös burgonyachips
Összetevők: Keogh's burgonya (63%), napraforgóolaj, só, teljes tejpor (tej), laktóz (tej), szárított tejsavó (tej), cukor, hagyma, savanyúságszabályzó (tejsav (tej), kálcium-laktát, citromsav, almasav), sajtpor (tej), fokhagymapor, petrezselyem, élesztőkivonat, természetes aroma (tej), lóhere kivonat.
Lisztérzékenyek és vegetáriánusok is fogyaszthatják. Gluténmentes.
Az allergéneket lásd a félkövérrel szedett összetevőknél.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 522kcal |
| Zsír | 29,5g |
| melyből telített zsírsavak | 2,5g |
| Szénhidrát | 49,8g |
| melyből cukrok | 3,4g |
| Rost | 4,3g |
| Fehérje | 7,3g |
| Só | 1,62g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |