Kinder Creamy ropogós rizs tejcsokoládéval.
Összetevők: cukor, sovány tehén tejpor (22%), palmolein, extrudált rizs (7,7%), alacsony zsírtartalmú kakaópor (2,6%), emulgeálószer (lecitin - INS 322), porított árpamaláta kivonat, tertmészetazonos aromaanyagok.
Tejet, árpát és szóját tartalmaz.
Búzaszármazékokat tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 539kcal |
| Zsír | 31,3g |
| melyből telített zsírsavak | 14,2g |
| Szénhidrát | 55,4g |
| melyből cukrok | 48,8g |
| Fehérje | 8,4g |
| Nátrium | 134mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 85 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 19 g |