Mega Gummies Cola XXL óriás Cola gumicukor
Összetevők: maltózszirup, cukor, víz, zselatin (szarvasmarha), savszabályzók (E330, E296), aroma, napraforgóolaj, fényesítőszer (karnaubaviasz), tartósítószer (kálium-szorbát), színezékek (E104, E129, E133).
Figyelmeztetés: Az E104 és E129 károsan befolyásolhatja a gyermekek aktivitását és/vagy figyelmét.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 320kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 80g |
| melyekből cukrok | 60g |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 285 mm |
| Szélesség | 185 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 600 g |