Merci Lovelies White fehér csokis bonbon válogatás.
Összetevők: Cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kókuszzsír, sovány tejpor, vajzsír, kakaómassza, aprított mandula (0,7%), emulgeálószerek lecitinek (szója), laktóz, írópor, aromák, só, kávé, tejpor. Tartalmazhat mundalát és egyéd dió félét!
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 646kcal |
| Zsír | 51,1g |
| amelyből telített zsírsavak | 35,6g |
| Szénhidrát | 38,9g |
| amelyből cukrok | 38,7g |
| Fehérje | 6,9g |
| Só | 0,34g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 185 g |