Mike and Ike Jolly Joes szőlő ízű cukorkák.
Összetevők: cukor, kukoricaszirup, módosított étkezési keményítő, 0,5%-nál kevesebbet tartalmaz a következőkből: citromsav, almasav, fumársav, nátrium-citrát, dextrin, mesterséges aroma, fényesítőanyag, karnaubaviasz, közepes szénláncú trigliceridek, színezékek (red 40, Blue 1).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 366kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak0 | 0g |
| Szénhidrát | 90g |
| melyekből cukrok | 60g |
| Fehérje | 0g |
| Sodium | 33mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 120 g |