Mike and Ike Mega Mix Sour savanyú-gyümölcsös cukorkák.
Összetevők: Cukor, kukoricaszirup, módosított étkezési keményítő, fumársav, nátrium-citrát, kevesebb mint 0,5%-ban tartalmaz: citromsav, almasav, természetes és mesterséges aromák, dextrin, cukormáz, karnaubaviasz, közepes láncú trigliceridek, vörös 40, sárga 5 (tartrazin), sárga 6, Kék 1.
Gluténmentes.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 366kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak0 | 0g |
| Szénhidrát | 86,6g |
| melyekből cukrok | 56,6g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Sodium | 150mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 120 g |