Mike and Ike Original gyümölcsös cukorkák.
Összetevők: Cukor, kukoricaszirup, módosított étkezési keményítő, kevesebb mint 0,5%-ban: citromsav; almasav; fumársav; nátrium-citrát, természetes és mesterséges aromák, dextrin, cukormáz, karnaubaviasz, közepes láncú trigliceridek, vörös 40 , sárga 6, sárga 5 (tartrazin), kék 1. Gluténmentes.
Ezek a színezékek a gyermekeknél káros hatással lehetnek az aktivitásra és a figyelemre (hiperaktivitást válthatnak ki).
Apró, rágós szemű cukorka lévén kisgyermekeknél fulladásveszélyes, ezért fogyasztásuk felügyelet mellett javasolt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 367kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak0 | 0g |
| Szénhidrát | 90g |
| melyekből cukrok | 60g |
| Fehérje | 0g |
| Sodium | 33mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 120 g |