MrBeast Bar Crunch ropogós csokoládé.
Összetevők: Nádcukor, bio kakaóvaj 26%, bio kakaómassza 17,5%, biotej, puffasztott rizs 6%, bio vaníliapor, földimogyoró.
| Átlagos tépérték 100g-ban | |
| Energia | 567kcal |
| Zsír | 40g |
| melyekből telített zsírsavak | 26,6g |
| Szénhidrát | 50g |
| melyekből cukrok | 43,3g |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 0,08g |
Megtalálod így is: Mr Beast, Youtuber, csokiszelet, csokoládé szelet, csoki, mogyorós, Feastables, Crunchy
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 36 g |