MrBeast Feastables Milk Crunch puffasztott rizses ropogós csokoládé.
Összetevők: TEJcsokoládé (cukor, teljes TEJpor , kakaóvaj, kakaómassza, emulgeálószer ( SZÓJAlecitin ), vanília kivonat), ropogós rizs 10% (rizsliszt, cukor, só), TEJcsokoládé kakaó szárazanyag tartalma minimum 30%, TEJ szárazanyag tartalma minimum 22%.
Nyomokban földimogyorót, fenyőmagot, dióféléket, tojást, búzát és glutént tartalmazhat.
| Átlagos tépérték 100g-ban | |
| Energia | 536kcal |
| Zsír | 31g |
| melyekből telített zsírsavak | 18,6g |
| Szénhidrát | 55,4g |
| melyekből cukrok | 46,5g |
| Rost | 2,1g |
| Fehérje | 7,3g |
| Só | 0,39g |
Megtalálod így is: Mr Beast, Youtuber, csokiszelet, csokoládé szelet, csoki, mogyorós, Feastables, Crunchy
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 60 g |