MrBeast Feastables Caramel karamellkrémes tejcsokoládé
Összetevők: TEJcsokoládé (cukor, teljes TEJpor, kakaóvaj, kakaómassza, emulgeálószer (SZÓJAlecitin), vanília kivonat), karamell 30% (glükóz szirup, édesített sűrített TEJ (teljes TEJ, cukor), invertcikorszirup, barna cukor, melasz),TEJSZÍN (TEJ), vízmentes TEJzsír, sózott VAJ (VAJ,(TEJ), só, természetes aroma, emulgeálószer (SZÓJAlecitin), antioxidáns (tokoferolok). A TEJcsokoládé kakaó szárazanyag tartalma: minimum 30%. TEJ szárazanyag tartalma: minimum 22%.
Nyomokban földimogyorót és más dióféléket, tojást, búzát és glutént tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 493kcal |
| Zsír | 27,1g |
| melyekből telített zsírsavak | 16,3g |
| Szénhidrát | 55,3g |
| melyekből cukrok | 51,4g |
| Rost | 1,5g |
| Fehérje | 5,8g |
| Só | 0,4g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 60 g |