Nber Zsangó Mangó energiaital
Összetevők: víz, cukor, gyümölcslé 15%, (13,6% szőlőlé, 0,4% mangólé, 0,3% almalé, 0,1% ananászlé, 0,1% maracujalé, 0,1% narancslé, 0,1% sárgabarack, 0,1% guavalé, 0,1% őszibaracklé, 0,1% citromlé sűrítményből), szén-dioxid, étkezési sav (citromsav), savanyúságot szabályozó anyagok (kálium-citrátok és nátrium-citrátok); stabilizátorok (gumiarábikum, xantángumi), aroma, koffein, vitaminok (nikotinamid, piridoxin-dhidroklorid, ciano-kobalamin); L-karnitin, nátrium-klorid, édesítőszer (szukralóz), módosított keményítő, inozitol, színezék (karotinok).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 47kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11,5g |
| melyekből cukrok | 11,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | <0,1g |
Megtalálod így is: mangós energy drink, energydrink, energia ital
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 250 g |