Nesquik fagylalt ízű forró csokoládé por 525g.
Összetevők: cukor, lúggal feldolgozott kakaó, kevesebb mint 2% szójalecitin, természetes aroma,karragenán,só. Tejet és búzát tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 400kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 93,3g |
| melyekből cukrok | 80g |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 0,42g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 525 g |