Old Jamaica Regular Ginger Beer szénsavas alkoholmentes gyömbérsör
Összetevők: Szénsavas víz, cukor, sav (citromsav), aromák (gyömbérkivonattal), stabilizátor (gumiarábikum), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), tartósítószer (nátrium-benzoát), édesítőszer (szukralóz).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 18kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,4g |
| melyből cukrok | 4,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 115 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Vastagság | 67 mm |
| Tömeg | 330 g |