OMYPOP Classic Golden Caramel karamell ízű popcorn.
Összetevők: kukorica, cukor, növényi olaj (pálma), margarin, dextróz, karamell aroma, színezék (karamell E150a), só.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 490kcal |
| Zsír | 21g |
| melyekből telített zsírsavak | 13g |
| Szénhidrát | 72g |
| melyekből cukrok | 41g |
| Rost | 5g |
| Fehérje | 3g |
| Só | 0,37g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 215 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 120 g |