Orangina enyhén szénsavas rostos narancslé
Összetevők: Szénsavas víz, narancs- és egyéb citruslevek sűrítményből 12% (narancs 11%, ebből 1% pép, grépfrút, mandarin), cukor, narancs- és mandarinhéj-sűrítmény, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, természetes narancsaroma.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 39kcal |
| Zsír | 0,1g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 9,2g |
| melyből cukrok | 9,1g |
| Fehérje | 0,1g |
| Só | 0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 330 g |