Orangina Zero enyhén szénsavas cukormentes rostos narancslé
Összetevők: Szénsavas víz, narancs- és egyéb citruslé sűrítményből 5,1% (narancs 3,9%, ebből pép 0,5%, citrom, grapefruit, mandarin), narancs- és mandarinhéj-sűrítmény, stabilizátorok: E414 és E445, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, természetes aromák, természetes narancsaroma, édesítőszerek: aceszulfám K és szukralóz, antioxidáns: aszkorbinsav, színezék: karotinok.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 5kcal |
| Zsír | 0,1g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0,7g |
| melyből cukrok | 0,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 330 g |