Oreo Ice Cream áfonyás fagylalt krémmel töltött keksz
Összetevők: búzaliszt , cukor, nem hidrogénezett növényi olaj [pálmaolaj (antioxidánsokat tartalmaz TBHQ], kakaópor, fruktózszirup, térfogatnövelő szerek (ammónium-hidrogén-karbonát, nátrium-karbonát), kukoricakeményítő, dextróz, só, emulgeálószer ( szójalecitin ), aromák (mesterséges fagylalt aroma, mesterséges áfonya aroma, mesterséges feketeribizli aroma, mesterséges vanília aroma), színezék(kármin), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Allergén információk: Búzát, szóját tartalmaz. Tejet, földimogyorót tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 471kcal |
| Zsír | 18,1g |
| melyből telített zsírsavak | 9,06g |
| Szénhidrát | 72,46g |
| melyből cukrok | 40g |
| Fehérje | 3,6g |
| Só | 0,5g |
| Nátrium | 507mg |
Megtalálod így is: oreo keksz, csokis keksz, áfonyás keksz, áfonyakrém, fagyis
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 110 g |