Oyakata Instant Korean BBQ tésztaétel
Összetevők: Instant tészta 78,9% [ búzaliszt , pálmaolaj, módosított keményítő, só, térfogatnövelő szerek: nátrium-karbonátok, kálium-karbonátok], folyékony szósz 18,2% [ szójaszósz (víz, szójabab , búza , só), cukor, napraforgóolaj, ízfokozók: E621, E635, hidrolizált növényi fehérje (hidrolizált növényi fehérje, só), szezámolaj , aromák ( tejet tartalmaz ), maltodextrin, karamellizált cukor, élesztőkivonat, só, chili, pirított hagymalé por (hagymalé, maltodextrin, napraforgóolaj), sárgarépa, póréhagyma, chili. A termék rákféléket, puhatestűeket, kén-dioxidot és szulfitokat, tojást, halat, zellert, mustárt tartalmazhat.
Elkészítés: Nyissa ki a bögrét, vegye ki a szószos tasakot. Öntse fel a tésztát forró vízzel. Fedje le a bögrét a műanyag fedéllel 3 percig. Öntse le a vizet a fedélen lévő lyukakon keresztül. Adja hozzá a szószt és keverje össze.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 245kcal |
| Zsír | 12g |
| melyekből telített zsírsavak |
5,2g |
| Szénhidrát | 29g |
| melyekből cukrok | 2,5g |
| Fehérje | 4,5g |
| Só | 1,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 95 mm |
| Tömeg | 120 g |